Aktuálně 51291 nabídek práce!

Nabídka práce: Referent/ka finančního oddělení, Plzeň-město

Pozice:
Referent/ka finančního oddělení
Zaměstnavatel:
Statutární město Plzeň
IČO:
00075370
Oblast (okres, kraj):
Plzeň-město
Obor práce:
Administrativa
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Změněná pracovní schopnost:
Ne
Mzda:
35000
Popis práce:

Rámcová pracovní náplň:
- práce v programu iFaktury, IS SAP - zpracování došlých faktur a platebních příkazů
- agenda dotací z rozpočtu MO Plzeň 6, agenda poplatků, inventury
- zpracování rozborů hospodaření v závislosti na rozpočtu
- zajišťování vidimace a legalizace dokladů a úředních listin
- další finanční agenda v rámci samosprávy případně státní správy

Kvalifikační a odborné požadavky:
- vzdělání SŠ nebo VŠ v oboru ekonomickém, právním nebo veřejnosprávním
- znalost IS SAP výhodou, dobrá znalost práce s PC (MS Word, Excel)
- znalost zákona č.250/2000 Sb. a rozpočtové skladby výhodou
- dobrá schopnost komunikace, samostatnost, spolehlivost a časová flexibilita
- práce ve veřejné správě nebo zkouška ZOZ výhodou
- splnění požadavků dle § 4 zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků a o změně některých zákonů.

Zaměstnanecké výhody:
25 dní dovolené, osobní příplatek, mimořádné odměny, příspěvek na dovolenou, dopravu a zdr.pomůcky,ošatné, penzijní připojištění

Doklady potřebné pro přihlášení do výběrového řízení:
1. přihláška (náležitosti přihlášky: název pracovního místa, jméno, příjmení, titul, datum a místo narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu, číslo občanského průkazu, datum a podpis)
2. strukturovaný životopis
3. výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce
4. ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
5. personální dotazník a čestné prohlášení (je možno stáhnout z webových stránek www.plzen.eu (kategorie Úřad, Pracovní místa)

Kontaktní osoba: Mgr.Jitka Mužíčková,tajemnice ÚMO 6 Litice, tel. 378 036 821

Písemné přihlášky do výběrového řízení je nutno doručit nejpozději do 22.5.2024 na adresu: Úřad městského obvodu Plzeň 6 - Litice, Klatovská 96/243, 321 00 Plzeň.
Přihlášku do výběrového řízení zašle uchazeč v zalepené obálce s označením "Výběrové řízení - referent/referentka-finančního oddělení ÚMO Plzeň 6 - Litice", na které bude uvedeno jméno uchazeče a jeho adresa.

Kontakt na zaměstnavatele

Kontaktní osoba:
Písemná přihláška do VŘ
Telefon:
Počet zobrazení inzerátu:
34×